LP PAFW - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży

Idź do spisu treści

Menu główne:


Jak bawiliśmy się w sobotę, 16 maja nad Krutynią? Super! Prezentujemy film z próby spektaklu oraz zdjęcia z premiery "Bajka o Powstaniu Wygryn" zainscenizowanego w ramach Projektu "Płyń w nieznane do Teatru Legend Mazurskich", współfinansowanego z Programu "Lokalne Partnerstwa" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.
Na deskach jak zwykle sprawdzili się wolontariusze - uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Rucianem Nidzie oraz Seniorzy - ale tylko w metrykach  - członkowie Koła EiR ZNP w Rucianem Nidzie Pokaz umiejętności wokalnych zaprezentował także aktor-amator, który zgłosił się na ochotnika Bardzo cieszą nas takie spontaniczne akcje!
Za dokumentację fotograficzną dziękujemy Panu Mieczysławowi Kalskiemu.
Nie zapominajmy, że głównym organizatorem możliwości naszej inscenizacji była Ochotnicza Straż Pożarna, a wystąpiliśmy przy okazji Strażackiej Akcji Sprzątania dnia rzeki Krutyni.
A my szykujemy się do następnego przedstawienia, czekamy tylko na okazję, żeby je pokazać :)
 
Lokalne Partnerstwa PAFW
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
Działaj Lokalnie
OSP Ruciane-Nida
Koło EiR ZNP i Przyjaciele Ruciane-Nida 
I film:
Filmik z próby spektaklu "Bajka o Powstaniu Wygryn" w ramach Projektu "Płyń w nieznane do Teatru Legend Mazurskich" współfinansowanego z Programu "Lokalne Partnerstwa" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.<br />W roki aktorów doskonale sprawdzili się zaprzyjaźnieni Wolontariusze oraz Członkowie i Przyjaciele Nidzkiego Koła Emerytów i Rencistów ZNP.<br />Ukta, 16.05.2015
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego