Aktywne półkolonie 2017 - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kolonie, Obozy, Czarter

Aktywne półkolonie 2017 

I turnus - 26.06 – 07.07
                    II turnus - 08.07 – 18.07                   

         


Uwaga mieszkańcy Rucianego-Nidy i okolic! Zapraszamy wszystkich małych mieszkańców naszej miejscowości na całodzienne, pełne przygód półkolonie. Pozwól swojemu dziecku lepiej poznać własne, rodzinne tereny w samym Sercu Puszczy Piskiej.
Nasz program jest bogaty i bardzo urozmaicony. Twoje dziecko przeżyje niezapomniane wyprawy jachtem po jeziorze Nidzkim i kajakiem na rzece Krutyni.

Dzięki naszej ofercie wszyscy uczestnicy nauczą się jak sterować i bezpiecznie zachowywać się na żaglach i kajaku, a nasi instruktorzy pomogą poznać przeróżne techniki pływania. Odwiedzimy tajemnicze miejsca: Leśniczówka Pranie, Mazurski Park Krajobrazowy, Park Dzikich Zwierząt. Będziemy w aquaparku w Hotelu Gołębiewskim. Malowniczymi trasami rowerowymi pojedziemy do stacji badawczej Polskiej Akademii Nauk w Popielnie i odwiedzimy dawne plemię Galindów w Iznocie. Odpowiednio dobrana kadra zagwarantuje, że wszelkie zajęcia, warsztaty rzeźbiarskie, animacje, gry, zabawy, przepłynięcia jachtem i kajakami będą prowadzone w sposób niezwykle atrakcyjny. Żeglarskie półkolonie połączymy z warsztatami rzeźbiarskimi, podczas których dzieci poznają techniki rzeźbienia – w glinie, drewnie, gipsie czy mydle. Dodatkowo, na zajęciach z rysunku i malarstwa dzieci nauczą się zasad rysunku, kompozycji, perspektywy czy mieszania barw.  Jeśli chcecie przeżyć niezapomniane wakacje nie może Was tu zabraknąć!
 
Atrakcyjna cena: 750 zł 
(pełne, całodzienne wyżywienie, nauka żeglowania, atrakcyjne wycieczki, zajęcia rzeźbiarskie, plastyczne, gry i zabawy intergracyjne)
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego