Lokalne Partnerstwa PAFW/ ASOS - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży

Idź do spisu treści

Menu główne:

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży serdecznie zaprasza wszystkich PARTNERÓW na spotkanie poświęcone Lokalnym Partnerstwom PAFW, które odbędzie się 9 listopada 2012 r. (piątek) o godzinie 17:00 w Restauracji Kapiodoro w Rucianem-Nidzie (ul. Dworcowa 6F)

Spotkanie będzie poświęcone Lokalnym Partnerstwom, których celem jest zainicjowanie współpracy pomiędzy samorządami, organizacjami pozarządowymi, sołectwami, szkołami z terenów gmin: Ruciane-Nida, Pisz, Biała Piska, i Mikołajki.

Nasze Stowarzyszenie w lutym 2012 r. przystąpiło do udziału w III edycji Programu "Lokalne Partnerstwa PAFW", którego operatorem jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Program ten ma na celu zainicjowanie współpracy pomiędzy organizacjami pozarządowymi, szkołami, samorządami, firmami, mediami i osobami zaangażowanymi w różne przedsięwzięcia Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności z terenów gminy Ruciane-Nida, Pisz, Biała Piska i Mikołajki. Nasze Lokalne Partnerstwo będzie łączyć umiejętności, doświadczenia i wiedzę mieszkańców z wymienionych gmin na rzecz dobra wspólnego. Jako Ośrodek Działaj Lokalnie- Lokalna Organizacja Grantowa i Liderzy tego przedsięwzięcia Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży wspólnie z lokalnymi partnerami poprowadzi projekt społeczny – od integracji społeczności, zbierania i promowania przykładów społecznej aktywności, do zmian w przestrzeni publicznej. Zapraszamy do udziału w tym Programie wszystkich, którzy chcą zrobić coś dobrego dla swoich gmin i wypracowywać nową jakość w swoich miejscowościach.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego