Mieszkańcy Wólki pracują jak mróweczki, czyli dofinansowane z FIO WML tablica i konkurs plastyczny - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mieszkańcy Wólki pracują jak mróweczki, czyli dofinansowane z Funduszu Inicjatyw Lokalnych Warmia Mazury Lokalnie - tablica i konkurs plastyczny.

7 września 2015 odbyło się kolejne spotkanie zaplanowane przez grupę przygotowująca projekt, omawiano materiały przygotowane do realizacji tablicy informacyjnej oraz projekt strony internetowej.

Tydzień później miało miejsce kolejne zaplanowane spotkanie, na które przyszło 11 osób, podczas którego uzgodniono projekty wykonania dyplomów dla uczestników konkursu, zaproszeń dla gości, sposób przeprowadzenia konkursu fotograficznego oraz wyboru niezależnej komisji konkursowej. Nagrody ufundował m. in. Burmistrz MIG Ruciane-Nida.
Pracowicie spędzony czas spotkania umilił słodki poczęstunek przy kawie.
Obecnie trwają prace przygotowujące stronę internetową, konsultacje osób bezpośrednio zaangażowanych w projekt.
W najbliższym czasie planujemy spotkanie osób zaangażowanych w projekcie w celu omówienia dalszych działań w związku z realizacją projektu.

UWAGA!
Realizatorzy projektu poszukują sponsorów nagród pocieszenia dla uczestników konkursu. Jeśli ktoś jest w stanie przekazać choćby niewielką kwotę na nagrody pocieszenia, proszony jest o kontakt z Organizatorami. Dane dostępne na stronie internetowej:
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego