NA I ROK STUDIÓW – LISTA STYPENDYSTÓW - „DYPLOM Z MARZEŃ”. - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży

Idź do spisu treści

Menu główne:

NA I ROK STUDIÓW – LISTA STYPENDYSTÓW - „DYPLOM Z MARZEŃ”.

Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ, już  oficjalnie  przedstawiamy stypendystów pomostowych, którzy  za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży otrzymali stypendia, w ramach XV edycji Programu Stypendiów Pomostowych, na I rok studiów w roku akademickim 2016/2017. Są to:

 1. Sebastian Ustaszewski, student Uniwersytetu Jagielińskiego Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
2. Klaudi Szok, studentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Ekonomiczny
3. Renata Smolarz, studentka Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie Wydział Prawa i Administracji.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW.
Oficjalna decyzja o przyznaniu stypendium wraz z opisem formalności, których musicie dopełnić zostanie do Was wysłana drogą mailową. Maile zostaną wysłane na te adresy, które zostały przez Was podane we wnioskach.
Przypominamy, iż  „Dyplom z Marzeń” to Ogólnopolski Program Stypendiów Pomostowych, rozbudowany system stypendialny oferujący studentom wsparcie finansowe na I rok i dalsze lata studiów. Stypendia pomostowe otrzymują ambitni i zdolni maturzyści z małych miejscowości, którzy rozpoczynają studia dzienne i spełniają kryteria Programu. Stypendium dla jednego stypendysty wynosi 5.000 zł i jest wypłacane w 10 miesięcznych ratach. O stypendium na wyższe lata studiów mogą się ubiegać najlepsi studenci, którzy otrzymywali stypendium pomostowe podczas I roku.
Realizatorem programu stypendiów pomostowych jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości, partnerami programu są: Polsko Amerykańska Fundacja Wolności, Narodowy Bank Polski, Fundacja PZU, Fundacja Wspomagania Wsi oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego