WOLONTARIAT MŁODZIEŻOWY STOWARZYSZENIA POMOCY DZIECIOM I MŁODZIEŻY - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży

Idź do spisu treści

Menu główne:

WOLONTARIAT MŁODZIEŻOWY STOWARZYSZENIA  POMOCY DZIECIOM I MŁODZIEŻY Z SIEDZIBĄ W RUCIANEM- NIDZIE WYRÓŻNIONY W KONKURSIE WARMIŃSKO- MAZURSKIE  BARWY WOLONTARIATU 2016.


Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, iż  w dniu 7 grudnia 2016 r. w Olsztynie, podczas  Wojewódzkiej Konferencji z Okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza,  wolontariusz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży, Artur Stadnicki, został laureatem konkursu i uzyskał zaszczytne  II miejsce w  XVI edycji Konkursu „Barwy Wolontariatu” .  Nominowanym do tegoż konkursu był też  wolontariusz Wiktor Magdaleński. Komisja dokonała wyboru laureatów, którzy jako zwycięzcy etapu wojewódzkiego zostali nominowani do finału ogólnopolskiego. Oceniane były przede wszystkim: zaangażowanie, innowacyjność, skuteczność i partnerstwo w działaniach, podejmowanych przez wolontariuszy.
 
UCZYMY SIĘ PRZEZ WOLONTARIAT.


Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży docenia pracę wszystkich Wolontariuszy na rzecz dobra wspólnego. Jesteśmy szczerze dumni z postawy naszych wolontariuszy, którym nie brakuje energii, pasji, a przede wszystkim serca. Cieszymy się, że wśród nas jest tak wielu ludzi, którzy chcą nieść pomoc  innym. Praca i zaangażowanie wszystkich wolontariuszy jest nieoceniona, jest przejawem szlachetnej wrażliwości, empatii i troski o dobro innych. Wolontariusze oferują nam to wszystko, czego nie można kupić za największe nawet  pieniądze. Tym bardziej, że wiele z tych osób działa zupełnie bezinteresownie, bez szukania poklasku czy uznania. Wolontariat jest doskonałą szkołą charakteru. Wzbogaca obie strony – nie tylko tego, kto korzysta z pomocy, ale także tego kto udziela wsparcia. Uczy życia w zespole, wśród ludzi i dla ludzi.
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego