Film TVP, PAFW - SPDiM

SPDiM.pl
SPDiM.pl
tel: 510 211 940
tel: 500 227 829

facebook
SPDiM.pl
SPDiM.pl
e-mail: kierod@op.pl
e-mail: spdimrn@gmail.com
SPDiM.pl
Przejdź do treści
Mazurskie Legendy w ujęciu TVP
6 listopada 2014r. swoją obecnością zaszczyciła nas ekipa TVP Kraków z Panią Marią Guzy na czele, która zaproponowała nam nakręcenie reportażu telewizyjnego dotyczącego naszego działania 60+. Wizyta Telewizji związana była z realizowanym przez nas Projektem dotyczącym naszego Projektu "Płyń w nieznane do Teatru Legend Mazurskich" prowadzonego w ramach Lokalnych Partnerstw PAFW realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce .Udało nam się zorganizować prapremierę naszego spektaklu "Legendarne postacie z mazurskich jezior i lasów" oraz "wyprowadzić na dwór" grę terenową, która oprócz zabawy dla mieszkańców może stać się turystycznym magnesem, którego tak bardzo nam trzeba.
Bardzo pomogły nam Panie ze Stowarzyszenia "Wejsuny", które dały istny popis kulinarny, przygotowując dla niezmordowanych uczestników akcji pyszne posiłki w postaci pierogów i krokietów z grzybami, przepysznych flaczków, również z grzybami oraz aromatycznego barszczu z uszkami. Tło wydarzeń wzbogaciły prace plastyczne wykonane metodą decoupage przez "Kobiety z Pasją" na czele z Panią Krystyną Gawlińską.
Dziękujemy za wszelką pomoc i cierpliwość ekipie TVP, Paniom z Wejsun, Wolontariuszom, pracownikom Leśniczówki w "Praniu", Nidzkim Emerytom i Rencistom Związku Nauczycielstwa Polskiego i każdemu, z kim współpracowaliśmy :)
Maria Guzy - magister filologii polskiej oraz absolwentka Wyższego Zawodowego Studium Realizacji Telewizyjnej w Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi. Obecnie autorka, reżyserka, producentka licznych programów o tematyce społecznej, kulturalnej i rozrywkowej. Od lat związana z Telewizją Polską, współpracowała z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz z Fundacją Starego Teatru. Była producentką takich spektakli jak: „Bułhakow” 2009 , „Szkoła Żon” 2008, „Wielkie Kazanie Księdza Bernarda” 2006, „Volpone albo lis” oraz asystentką reżysera: „Oświadczenie”2002. W swojej pracy największą przyjemność czerpie z wymyślania programów i pisania scenariuszy. Uważa, że zadaniem Telewizji Publicznej jest dostarczanie informacji, edukacja, prezentacja kultury i sztuki oraz komentowanie rzeczywistości. W życiu prywatnym jej największą namiętnością są podróże: każdą wolną chwilę spędza na poszukiwaniu nieskażonych cywilizacją miejsc. Jednak obawia się, że jedno z jej najciekawszych doświadczeń – dotarcie do społeczeństwa, które po raz pierwszy widzi białego człowieka – już nigdy może się nie powtórzyć.
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
Telefon:
Alina Kierod - prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży, koordynator "Działaj Lokalnie" - 510 211 940
Stanisław Kierod - koordynator FIO Warmia Mazury Lokalnie, organizator wypoczynku letniego i zimowego - 500 227 829

DANE ADRESOWE:

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży
     ul. Kolejowa 2B,
                    12-220 Ruciane Nida    
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
KRS: 0000235436
Regon: 280036529
NIP: 8491518666
nr konta: 73 9364 0000 2001 0005 1783 0001
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00
SPDiM.pl
SPDiM.pl
Wróć do spisu treści