PPD- Dzien gry w kregle - SPDiM

SPDiM.pl
SPDiM.pl
tel: 510 211 940
tel: 500 227 829

facebook
SPDiM.pl
SPDiM.pl
e-mail: kierod@op.pl
e-mail: spdimrn@gmail.com
SPDiM.pl
Przejdź do treści
WSPÓLNE PRZEŻYCIA I RADOŚĆ UKRAINEK Z EŁKU: DZIEŃ GRY W KRĘGLE I SMACZNEJ PIZZY.
 
Życie pełne jest niezapomnianych chwil, które sprawiają, że każdy dzień staje się wyjątkowy. Dla nas, dziewięciu odważnych kobiet z Ukrainy, każdy taki dzień to okazja do integracji, wspólnej radości i odkrywania nowych przyjemności życia w Polsce. Dlatego też, tuż przed świętami Wielkiej Nocy, postanowiłyśmy uczcić tę wyjątkową okazję, biorąc udział w niezwykłym wydarzeniu - dniu pełnym zabawy w hotelu Rydzewski. Wraz z naszymi ukochanymi dziećmi, które są naszą największą radością i siłą, postanowiłyśmy spędzić dzień grając w kręgle. Ten emocjonujący sport nie tylko dał nam okazję do rywalizacji, ale przede wszystkim umocnił nasze relacje i pokazał, ze jesteśmy wyjątkowe. Po intensywnej grze przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i ucztę. Przy stołach pełnych pysznej pizzy, delektowaliśmy się smakiem i chwilą spokoju, dzieląc się wspomnieniami z poprzednich rozgrywek i planując kolejne spotkania. Ale to nie koniec naszych przygód! Na zakończenie dnia, wszystkie nasze dzieci otrzymały świąteczne upominki, które rozświetliły ich twarze uśmiechem i radością. Widok ich szczęścia i zadowolenia sprawił, że nasze serca rozkwitły z radości i wdzięczności. To właśnie takie chwile sprawiają, że nasza przyjaźń staje się coraz silniejsza, a życie w Polsce staje się dla nas jeszcze bardziej barwne i pełne wspólnych doświadczeń. Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań i przygód, które czekają na nas w przyszłości! ?
 
Projekt „PRZESTRZEŃ PRZYJAZNA DZIECIOM” realizowany jest lokalnie przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży przy współpracy z Polską Misją Medyczną https://www.facebook.com/PolskaMisjaMedyczna. Działanie finansowane jest ze źródeł darowizny ShellPolska https://www.facebook.com/ShellPolska przekazanej Polskiej Misji Medycznej.

 Inicjatywa Przestrzeń Przyjazna Dzieciom jest realizowana przez Stowarzyszenie Polska Misja Medyczna wraz z siecią partnerów lokalnych w ramach działań związanych z ochroną uchodźców w Polsce oraz jej integracją ze społecznością przyjmującą. Program jest finansowany ze źródeł darowizny dla Polskiej Misji Medycznej.
Telefon:
Alina Kierod - prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży, koordynator "Działaj Lokalnie" - 510 211 940
Stanisław Kierod - koordynator FIO Warmia Mazury Lokalnie, organizator wypoczynku letniego i zimowego - 500 227 829

DANE ADRESOWE:

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży
     ul. Kolejowa 2B,
                    12-220 Ruciane Nida    
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
SPDiM.pl
KRS: 0000235436
Regon: 280036529
NIP: 8491518666
nr konta: 73 9364 0000 2001 0005 1783 0001
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00
SPDiM.pl
SPDiM.pl
Wróć do spisu treści